+48 222-905-906

ENTERPRISE

Komunikacja

Jak komunikujecie się w swojej firmie? Zostawiacie liściki, krzyczycie pomiędzy biurkami, a może nadal wykorzystujecie sygnały dymne, aby porozumieć się z równoległym działem?

Wielu właścicieli firm wciąż uważa, że do efektywnej komunikacji wystarczy notatnik, korkowa tablica, e-mail i firmowy telefon, często nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że istnieją o wiele lepsze rozwiązania. To tradycjonaliści, którzy boją się wykorzystać pełen potencjał nowych technologii, obawiając się o koszty. Profesjonalne i niezawodne narzędzia są drogie, więc nie chcą rezygnować z tanich i sprawdzonych rozwiązań. Po co zamykać się na innowację? Oczywiście, można wszystko nosić na plecach, jednak czy nie łatwiej wynaleźć koło? Nowoczesna komunikacja w firmie to kluczowe rozwiązanie, decydujące o szybkości i efektywności działań pracowników. Proste, przemyślane metody przekazywania informacji, zintegrowanej pracy w grupie, współdzielenia plików, kontaktów i wiadomości pozwalają zaoszczędzić czas oraz uniknąć wielu problemów i nieporozumień. To także, a może przede wszystkim, niższe koszty, które musi ponieść przedsiębiorca, inwestując w jedno profesjonalne i dostosowane do jego potrzeb narzędzie, zamiast płacić z osobna za każdą, często drogą, funkcjonalność.

Jak to działa?

Komunikacja w WIHOST to przede wszystkim zbiór sprawdzonych, bezpiecznych, szybkich i łatwych w obsłudze narzędzi.

Dbamy o to, abyś dostęp do swoich danych miał zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz – na komputerze, tablecie oraz telefonie w biurze i w podróży. Dzięki usłudze Pushmail wiadomości, kontakty i wydarzenia synchronizują się na bieżąco na wszystkich urządzeniach, a Ty nie musisz martwić się, że przegapisz coś ważnego. Co więcej, korzystając z Konta Professional, możesz organizować wideokonferencje i zdalne prezentacje z klientami lub współpracownikami, podczas których wspólnie będziecie pracować nad projektem. Przechowasz tu także firmowe dane, które w każdej chwili będziesz mógł w łatwy sposób udostępniać i współdzielić, z kim tylko zechcesz – wystarczy jedno kliknięcie. Funkcjonalna poczta pozwala na efektywne zarządzanie mailami i danymi – możesz dzielić się plikami ze współpracownikami, udostępniać pocztę bez przekazywania hasła (np. na czas urlopu), zapisywać maile jako wydarzenia w kalendarzu, a nawet współdzielić z innymi wybrane foldery poczty przychodzącej. Ponadto możesz być pewien, że dane przechowywane na poczcie są bezpieczne – chronimy je inteligentnymi filtrami antyspamowymi i antywirusowymi, masz dostęp do backupów, a wszystkie wiadomości na bieżąco trafiają do globalnego archiwum.

Skąd pomysł na komunikację w WIHOST?

Rozwiązania WIHOST najpierw stworzyliśmy sami dla siebie. Brakowało nam niezawodnych i profesjonalnych narzędzi, które usprawnią naszą pracę. Chcieliśmy, aby wszystko było łatwe w obsłudze, zgromadzone w jednym miejscu, dostępne pod jednym loginem i hasłem i nie aż tak drogie, jak zakup każdego z zaawansowanych narzędzi z osobna. Wiedzieliśmy, czego potrzebujemy i dążyliśmy do tego, aby rozwiązać nasze problemy jak najlepiej. Ponieważ efekt przerósł nasze oczekiwania, postanowiliśmy podzielić się naszym dziełem z innymi.

Jesteśmy prawdziwymi ludźmi

Nie działamy według schematów. Nie tworzymy sztywnych i sztucznych narzędzi, do których to Ty musisz się dostosować. Wiemy, że każda firma jest inna, a więc i proponowane rozwiązania muszą być elastyczne. Dlatego oferujemy szereg funkcjonalności, które dostosują się do Twoich potrzeb.